Aktuality

Moderní bydlení – příjemné klima ve vašem interiéru

18. 01. 2013


Moderní bydlení znamená pro každého z nás něco jiného. Pro někoho může být moderním bydlením nízkoenergetický dům ve tvaru „kostky“, pro jiného může být moderním bydlením například způsob, jakým si zařídí interiér, pro jiného je znakem moderního bydlení bydlení plné všech možných zařízení, které zajišťují příjemné klima v interiéru. O čem je řeč?


Nemovitosti kupujte jen u osvědčené realitní kanceláře!

31. 12. 2012


Sháníte vlastní bydlení? Uvažujete o koupi vlastního rodinného domu, menšího bytu nebo o pronájmu nemovitosti? Pak jste tu správně!


Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno

31. 12. 2012


Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné.


Vlastní rodinné bydlení

30. 11. 2012


Jak financovat vaše rodinné bydlení? Postavit si dům či koupit již postavenou nemovitost? A jak následně vaše bydlení zařídit? Poradíme vám.


Počítače

15. 10. 2012


Stále více domácností je vybaveno počítačem. Spotřebu PC lze nejjednodušeji ovlivnit softwarovým nastavením, např. automatickým přechodem do režimu spánku. Za provozu má PC příkon okolo 100 W, klasický monitor (obrazovka) okolo 150 až 300 W. Moderní ploché LCD monitory mají příkon výrazně nižší, okolo 20 W. Nejen PC, ale i tiskárny, modemy a další periferie mají často významnou spotřebu v klidu (dohromady okolo 20 W). To představuje ročně několik stokorun. Při nepřetržitém provozu PC s monitorem mohou být roční náklady na elektřinu několik tisíc Kč!


Podělte se s ostatními
    Pridat.eu

Novinky

18. 01. 2013

Moderní bydlení znamená pro každého z nás něco jiného. Pro někoho může být moderním bydlením nízkoenergetický dům ve tvaru „kostky“, pro jiného může být moderním bydlením například způsob, jakým si zařídí interiér, pro jiného je znakem moderního bydlení bydlení plné všech možných zařízení, které zajišťují příjemné klima v interiéru. O čem je řeč? Více v článku Moderní bydlení – příjemné klima ve vašem interiéru

31. 12. 2012

Sháníte vlastní bydlení? Uvažujete o koupi vlastního rodinného domu, menšího bytu nebo o pronájmu nemovitosti? Pak jste tu správně! Více v článku Nemovitosti kupujte jen u osvědčené realitní kanceláře!

31. 12. 2012

Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné. Více v článku Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno
Bulletin Ekonomických staveb


Články


reklama: Schodišťové sedačky - znovu po schodech nahoru i dolů

Krásné rodinné bydlení v zeleni v terasovitých domech s výhledem, to je Zelený Botič.