Hypotéka splní váš sen o bydlení

Napsal dne 22. 08. 2012 uživatel veronika.fundova

 

Jste mladí a první, co vás v určitém věku napadne, je osamostatnit se a bydlet bez rodičů. Toužíte žít se svým partnerem či partnerkou o samotě nebo zajistit bydlení pro svou rodinu a děti? Jediným řešením je odstěhovat se. Ale kam? Řešení jsou dvě, pronajmout si byt nebo nechat postavit vlastní rodinný dům.

Pronajmout si byt je snadné, neboť bytů je v dnešní době na trhu dostatek. Ať jste singl, bydlíte v páru, s kamarády nebo máte vlastní rodinu, najednou vám připadá, že vás nic lepšího, než vlastní bydlení nemohlo potkat. Jenže bydlení v pronajatém bytě má kromě této nesporné výhody i velkou nevýhodu. Můžete dostat kdykoliv výpověď z bytu a jak to již bývá, většinou je to v okamžiku, kdy to nejméně čekáte. Může se pak stát, že nebudete moci najít nový podnájem nebo skončíte se svou rodinou bez střechy nad hlavou. Kromě pravidelných a nezpochybnitelných spotřeb domácnosti, jako je voda, plyn, elektřina, platba do bytového fondu, platíte v případě pronájmu také nemalou částku za jeho užívání majiteli bytu. Peníze, které dáváte pronajímateli bytu, můžete využívat mnohem lépe a racionálněji. Ptáte se jak? Investujte do svého vlastního bydlení!


Hypotéky pro mladé

Investice do nemovitosti jsou v současné době nejvýhodnější formou ukládání peněz a jsou vhodné i do budoucna pro vaše děti. Zaručí vám kvalitní bydlení po celý život beze strachu, že vás někdo vykáže na ulici. Máte obavy z pravidelného placení hypotéčních splátek? Nemějte! Nemovitost lze v kritické situaci prodat, pořídit si menší rodinný dům nebo byt a zbytek peněz využít pro jiné, naléhavější účely.


Na trhu v současné době naleznete i hypotéky přizpůsobené potřebám mladých rodin, absolventů nebo rodičů na mateřské dovolené. Právě díky tomu jste svému vlastnímu bydlení dříve než tomu bylo doposud. Čím dříve totiž o hypotéku zažádáte, tím lépe. V současné době jsou úrokové sazby na minimu a tak vám nic nebrání vybrat si hypotéku, která vám pomůže splnit váš sen o vlastním bydlení. Budete mít náskok před ostatními. Bližší informace o hypotékách pro mladé či pro absolventy a rodiče na mateřské dovolené naleznete na internetových stránkách Hypotéční banky.


Refinancování hypotéky je snadné

Máte již sjednanou hypotéku a končí vám období fixace? Právě nastal čas na refinancování hypotéky. Co refinancování znamená? Že máte možnost zcela doplatit stávající hypotéku hypotékou novou. Proč, ale refinancovat? Zdá se vám refinancování nezvyklé? Není. V současné době takto taktizuje mnoho majitelů hypoték. Proč zbytečně platit nevýhodné a vysoké úroky? Ušetřené peníze přece dokážete zhodnotit jinde a jinak.


Refinancování hypoték k nám dorazilo z USA, kde tímto způsobem snižuje své výdaje za hypotéky většina klientů bank. Dobré věci se šíří rychle, proto neváhejte a refinancujte své nevýhodné hypotéky i vy. Refinancováním lze získat nejen výhodnější podmínky vedení vašeho hypotéčního účtu, rozložení splácení hypotéční úvěru do delšího časového období, ale především snížení výše měsíčních hypotéčních splátek.

 

                                 

 


Neváhejte a pořiďte si své vlastní bydlení na hypotéku včas! 

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu

Novinky

18. 01. 2013

Moderní bydlení znamená pro každého z nás něco jiného. Pro někoho může být moderním bydlením nízkoenergetický dům ve tvaru „kostky“, pro jiného může být moderním bydlením například způsob, jakým si zařídí interiér, pro jiného je znakem moderního bydlení bydlení plné všech možných zařízení, které zajišťují příjemné klima v interiéru. O čem je řeč? Více v článku Moderní bydlení – příjemné klima ve vašem interiéru

31. 12. 2012

Sháníte vlastní bydlení? Uvažujete o koupi vlastního rodinného domu, menšího bytu nebo o pronájmu nemovitosti? Pak jste tu správně! Více v článku Nemovitosti kupujte jen u osvědčené realitní kanceláře!

31. 12. 2012

Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné. Více v článku Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno
Bulletin Ekonomických staveb


Články


reklama: Schodišťové sedačky - znovu po schodech nahoru i dolů

Krásné rodinné bydlení v zeleni v terasovitých domech s výhledem, to je Zelený Botič.