Moderní bydlení ve viladomech

Napsal dne 24. 12. 2012 uživatel veronika.fundova

Toužíte po bydlení v Praze či jiném velkém městě, ale zároveň oceníte klid a přírodu kolem sebe? Potřebujete mít dobrou dostupnost do centra? Vadí Vám smog, hluk provozu a davy lidí? Toužíte po bydlení se zahradou?  Ideálním řešením Vaší situace mohou být nové moderní byty v tzv. viladomech.

Co jsou to viladomy?

Viladomy  jsou moderní městské vily s omezeným množstvím bytových jednotek. Jedná se o komorní bytové projekty, které čítají okolo šesti bytů.  Nové byty najdete v moderních zděných novostavbách stojících na železobetonovém skeletu s nápadnými architektonickými prvky.  Ve vybavení bytů často nechybí terasa či prostorný balkón, garážové stání či vlastní zahrádka.


Klidné bydlení a přesto dostupné

Základním předpokladem moderního klidného bydlení ve viladomech je bezproblémový dosah městské dopravy  či dopravních komunikací, které umožní rychlou cestu do centra města  a zároveň blízké okolí plné zeleně, nejlépe ve vilkové zástavbě, které naopak dovolí od městského ruchu dostatečný odpočinek. Právě pro tyto předpoklady jsou vyhledávané mladými rodinami s dětmi, které tyto vlastnosti opravdu docení.


Příkladem dobré praxe mohou být např. Viladomy na Větráku, které se staví v oblasti rodinné zástavby v Horních Počernicích na Praze 9. Nové byty se nacházejí poblíž historického jádra této okrajové čtvrti, jemuž dominuje historická tvrz a zámeček.  Horní Počernice jsou pro stavbu podobného bytového projektu ideální nejen díky vynikající infrastruktuře a dostupnosti obchodů a služeb, ale i díky velkému množství zeleně a lesních porostů v okolí.


Ceny bydlení v komorním bytovém projektu

Cena komorního bydlení se i přes své nesporné výhody pohybuje přibližně na stejné hladině, jako bydlení v kterékoli jiné novostavbě. Nákup podobného bytu může být i vhodnou investicí, která si udrží hodnotu nejen díky své poloze, ale především díky svému kvalitnímu provedení.

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu

Novinky

18. 01. 2013

Moderní bydlení znamená pro každého z nás něco jiného. Pro někoho může být moderním bydlením nízkoenergetický dům ve tvaru „kostky“, pro jiného může být moderním bydlením například způsob, jakým si zařídí interiér, pro jiného je znakem moderního bydlení bydlení plné všech možných zařízení, které zajišťují příjemné klima v interiéru. O čem je řeč? Více v článku Moderní bydlení – příjemné klima ve vašem interiéru

31. 12. 2012

Sháníte vlastní bydlení? Uvažujete o koupi vlastního rodinného domu, menšího bytu nebo o pronájmu nemovitosti? Pak jste tu správně! Více v článku Nemovitosti kupujte jen u osvědčené realitní kanceláře!

31. 12. 2012

Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné. Více v článku Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno
Bulletin Ekonomických staveb


Články


reklama: Schodišťové sedačky - znovu po schodech nahoru i dolů

Krásné rodinné bydlení v zeleni v terasovitých domech s výhledem, to je Zelený Botič.